ایران دانلود

Iran Download

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود توسط (user name (@irdlfile تلگرام یا لینک تلگرام در قسمت پیوندها یا از طریق irdlfile@gmail.com با ما تماس بگیرید. با پیشنهادات خود مارا در خدمات رسانی هرچه بهتر یاری نمایید. ........................................................................................................................................................................................ اگر به دنبال فایل فلش یا نرم افزار یا آموزش خاصی هستید، به ما اطلاع دهید توسط (user name (@irdlfile تلگرام یا لینک تلگرام در قسمت پیوندها یا از طریق irdlfile@gmail.com تا در اسرع وقت برای شما تهیه کنیم. ........................................................................................................................................................................................ باتوجه به عدم امکان پرداخت مبلغ زیر 5000 تومان برای مشتریانی که از کارت بانک ملی استفاده می کنند محصولات زیر 5000 تومان توسط مشتریان بانک ملی قابل خرید نخواهد بود.لذا از کارت بانکهای دیگر استفاده نمایید.

آموزش گرفتن بک آپ کامل از همه گوشی ها و تبلت های اندروید بدون روت کردن

آموزش گرفتن بک آپ کامل از همه گوشی ها و تبلت های اندروید بدون روت کردن

بک آپ گرفتن از گوشی یا تبلت اندروید یکی از مهم ترین مسائلی به حساب می آید که کاربران زیادی به دنبال آن هستند. آیا تا به حال به دنبال بک آپ گیری از گوشی یا تبلت اندرویدی خود بوده اید؟ آیا برایتان پیش آمده که وقتی اطلاعاتتان از بین رفت، تازه موضوع بک آپ گرفتن را به یاد آورده باشید؟ ممکن است بخواهید گوشی خود را به هر علتی ریست کنید و یا حتی بخواهید گوشی یا تبلت اندرویدی قدیمی خود را با یک نوع جدید آن عوض نمایید. مطمئنا در این زمان، بک آپ داشتن از اطلاعات مسئله بسیار مهمی است. بر خلاف آنچه که ممکن است تصور کنید، فرایند این کار بسیاره ساده می باشد.

 
 
چگونه از همه اطلاعات (سیو و دیتای بازی ها و نرم افزارها و …)گوشی و تبلت اندروید بدون روت کردن بک آپ بگیریم؟
نرم افزار بک آپ App Backup & Restore
نرم افزار بکاپ Backup Your Mobile
برنامه بک آپ Easy Backup
نرم افزار بک آپ برای گوشی و تبلت های اندرویدی روت شده

بک آپ گرفتن از گوشی ها و تبلت های هوشمندی که از سیستم عامل اندروید بهره می برند، امری بسیار مهم در بین کاربران تلقی می گردد. امروزه دیگر کاربرد این دستگاه ها تنها برای مکالمه و فرستادن متن های ساده نیست، بلکه توسط این گجت های قدرتمند می توان بسیاری از فعالیت های دیگر از جمله محاسبات را انجام داد. حالا گوشی و تبلت های امروزی در خود مخاطبین، پیام ها، فیلم ها و عکس ها و برنامه ها و بازی های دانلود شده از بازارهای آنلاین اپلیکیشن را جای داده اند. از طرفی زمانی که ما یک گوشی یا تبلت جدید خریداری می کنیم، زمان زیادی را برای تنظیم کردن آن، طوری که مطابق میل ما باشد، می گذاریم و شاید تمایل داشته باشیم که این تنظیمات را در صورتی که گوشی ریست گردید و یا به هر علتی تنظیماتش تغییر کرد و یا به حالت پیش فرض رفت، آن ها را برگردانیم. در این بین کسانی که گوشی یا تبلت خود را روت و فلش کرده اند، می توانند به راحتی از همه اطلاعات دستگاه خود توسط ریکاوری CWM یا TWRP بک آپ تهیه نمایند؛ در نتیجه اطلاعاتشان همچون برنامه ها، تنظیمات، تقویم و همه چیزهای دیگر را می توانند حفظ نمایند. در بازار گوگل پلی نرم افزارهای زیادی وجود دارد که امکان تهیه فایل پشتیبان از همه اطلاعات را به کاربر می دهد، اما این امکان تنها برای دستگاه های روت شده قابل استفاده است. ولی با این حال جامعه بزرگی از دارندگان گوشی ها و تبلت های اندرویدی تمایل دارند که بدون روت کردن بتوانند از همه فایل های دستگاهشان مثل دیتا و سیو برنامه ها و بازی ها، پیام ها، گزارشات تماس ها، تنظیمات، اطلاعات مربوط به تقویم، فرهنگ لغت کاربر، بوکمارک ها و APNها، بک آپ تهیه کنند.

بک آپ گرفتن از اطلاعات دستگاه های هوشمند امروزی، زمانی ارزش خود را نشان می دهد که شما اطلاعاتی را از دست می دهید که بسیار به آن نیاز داشتید مانند لیست تماس دستگاهتان که ممکن است در آن شماره مهمی وجود داشته و یا عکس یا ویدیو خاصی و یا حتی سیو و دیتای بازی ها و نرم افزارهایتان. خیلی ها زحمت بسیاری می کشند تا برای مثال در یک بازی خاص به مراحل بالاتر روند و نیرو یا پول و امتیاز بسیاری جمع آوری کنند؛ اما با یک اشتباه یا از روی اجبار به دلیل برخی مشکلاتی که ممکن است برای گوشی یا تبلت به وجود آید، همه آن اطلاعات از جمله سیو ها پاک می گردد. پس در اینجا داشتن بک آپ از آن اطلاعات، امر مهمی به شمار می رود که می توان با داشتن آن با خیالی آسوده به انجام هر کاری پرداخت. بعضی اوقات نیز بک آپ می گیرید ولی اتفاق ناخوشایندی که پیش می آید این است که شما حداقل از یک قسمت خاص یادتان رفته بک آپ تهیه نمایید.

بسیاری از کاربران اطلاعاتشان را به صورت ناخواسته از دست می دهند و شرایط می تواند برای هر شخصی متفاوت باشد. اگر شما از آن دسته کسانی هستید که فکر می کنید نیازی به بک آپ گرفتن از اطلاعات گوشی و تبلت اندروید خود ندارید، شاید تا به الان با دستگاه خود کارهایی را که می توانند موجب از دست رفتن اطلاعات گردند، انجام نداده اید؛ اما خوب است بدانید که همیشه قرار نیست برای از بین رفتن اطلاعات کار عجیبی صورت بگیرد. برای مثال فرض کنید که نرم افزاری را از یک بازار اندرویدی دانلود و سپس آن را بر روی گوشی یا تبلت خود نصب می کنید؛ زمانی که این برنامه را باز می کنید به طور ناگهانی متوجه می شوید که گوشی شما به اصطلاح فریز شده است. حال شما اگر به طور ناخواسته به بوت لوپ برخورید چه کاری انجام خواهید داد؟ شما احتمالا گوشی خود را از طریق بوت، wipe (پاک) می کنید و با همین کار تمام بازی ها، برنامه ها، لیست مخاطبان و شماره تلفن هایشان و پیام ها و همه و همه چیز حذف خواهد شد. حال در این حالت بهتر نبود که با داشتن یک بک آپ همه اطلاعات گوشی یا تبلت اندرویدی خود را بازگردانی می کردید؟

ما در این آموزش می خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه بدون روت کردن بتوانید از اطلاعات مهم گوشی یا تبلت اندرویدی خود مانند اطلاعات و دیتاهای مربوط به اپلیکیشن ها (برنامه ها و بازی ها)، متن ها، آرشیو تماس ها و حتی اطلاعات موجود در قسمت پیش بینی کلمات صفحه کلید و هر چیز دیگری که می تواند از بین برود بکاپ بگیرید.

 

چگونه از همه اطلاعات (سیو و دیتای بازی ها و نرم افزارها و …)گوشی و تبلت اندروید بدون روت کردن بک آپ بگیریم؟

توجه مهم:

در روش اول که شامل 8 مرحله است نرم افزاری معرفی و نحوه کار با آن آموزش داده می شود که با کمک آن شما توانایی گرفتن بک آپ از سیو و ذخیره بازها و دیتای نرم افزارها و برنامه ها را خواهید داشت. اما بعد از آن نرم افزارهایی را پیشنهاد خواهیم داد که شما را قادر می سازند از همه اطلاعات به جز سیو و دیتا بازی ها و برنامه ها، بک آپ تهیه نمایید. هر کدام از این نرم افزارها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. در حقیقت روش اول و روش های بعدی مکمل هم هستند و شما بسته به نیازتان از یک کدام و یا از همه آن ها می توانید بهره مند گردید.

 

گام اول گرفتن بک آپ از گوشی و تبلت اندروید بدون روت کردن
گام اول گرفتن بک آپ از گوشی و تبلت اندروید بدون روت کردن

1. برای این آموزش هیچ نیازی به روت کردن گوشی یا تبلت برای گرفتن بک آپ نخواهید داشت و بسیار ساده و راحت می توانید به انجام این کار بپردازید. در ابتدا شما برای آنکه بتوانید از دیتای برنامه ها، پیش بینی کلمات کیبورد ، بک آپ بگیرید نیاز دارید که نرم افزار Helium (که قبلا با نام Carbonn – کربن شناخته می شد) را دانلود نمایید. این نرم افزار برای آنکه بتواند به طور صحیح کار کند از شما درخواست خواهد کرد که گوشی یا تبلت اندرویدی خود را به وسیله کابل microUSB به کامپیوتر شخصی خود (PC) متصل نمایید.

 

گام دوم گرفتن بک آپ از گوشی و تبلت اندرویدی بدون روت کردنگام دوم گرفتن فایل پشتیبان از گوشی و تبلت اندرویدی بدون روت کردن

2. بعد از اینکه گوشی یا تبلت اندروید خود را به کامپیوتر وصل کردید، همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می نمایید، برنامه Helium از شما می خواهد تا USB Debugging را فعال کنید. اگر USB Debugging در گوشی یا تبلت شما فعال نیست از طریق آموزش زیر می توانید روش فعال کردن اشکال زدایی USB را با توجه به نسخه اندرویدی که استفاده می کنید، مشاهده نمایید و آن را اعمال کنید.

چگونه USB Debugging را در گوشی یا تبلت فعال کنیم؟

 

گام سوم گرفتن Backup از گوشی و تبلت اندروید بدون روت کردنگام سوم گرفتن Backup از گوشی و تبلت اندرویدی

3. بعد از فعال کردن USB Debugging از شما درخواست خواهد شد تا RSA key fingerprint کامپیوتر را همانطور که در تصویر بالا می بینید فعال نمایید.

 

گام چهارم آموزش گرفتن بک آپ از گوشی و تبلت اندروید بدون روت کردن با نرم افزار هلیومگام چهارم آموزش گرفتن بک آپ از گوشی ها و تبلت های اندروید بدون روت کردن با نرم افزار هلیوم

4. سپس، Helium از شما در مورد اجرای برنامه در کامپیوتر درخواست می کند. به همین منظور شما باید نرم افزار Helium را برای کامپیوتر دانلود نمایید. برای دانلود این نرم افزار بسته به نوع سیستمی که از آن بهره می برید از یکی لینک های زیر استفاده نمایید.

دانلود نرم افزار هلیوم (Helium) برای کامپیوتر ویندوز

دانلود افزونه هلیوم (Helium) برای گوگل کروم

دانلود برنامه هلیوم (Helium) برای سیستم عامل مک

دانلود نرم افزار هلیوم (Helium) برای سیستم عامل لینوکس

بعد از دانلود نرم افزار هلیوم ، آن را می توانید به سادگی نصب نمایید. سپس آن را در کامپیوتر اجرا کنید. حال اگر درایور گوشی یا تبلت اندروید شما بر روی کامپیوتر نصب باشد، باید توسط Helium تشخیص داده شود. اگر درایورها نصب نیست، برای نصب درایورهای گوشی و تبلت های سامسونگ در کامپیوتر می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود درایور گوشی و تبلت سامسونگ برای کامپیوتر

در صورتی که از گوشی یا تبلت های اندرویدی شرکت های دیگر همچون ال جی ، سونی ، اچ تی سی و هواوی و … استفاده می نمایید می توانید از طریق اینترنت درایورهای مربوطه را دانلود نمایید.

حالا می توانیم به شروع عملیات بکاپ گیری از اطلاعات گوشی یا تبلت اندرویدی بپردازیم.

 

گام پنجم - چگونه از گوشی و تبلت اندروید بدون روت کردن بک آپ بگیریمگام پنجم – چگونه از سیو و دیتا بازی ها و نرم افزارهای گوشی و تبلت اندروید بدون روت کردن بک آپ بگیریم؟

5. به راحتی با کلیک بر روی مربع کوچک آبی رنگ که در قسمت سمت راست و پایین قرار دارد می توانید هر تعداد اپلیکیشنی که برای بک آپ گرفتن، مدنظر دارید را انتخاب نمایید. بخش مربوط به ذخیره کردن پیام ها و دیتابیس ، پیشگویی یا پیش بینی متن در قسمت بالایی قرار دارند. بر روی backup کلیک کرده و حافظه داخلی را برای ذخیره سازی بک آپ انتخاب کنید (برای ذخیره کردن فایل پشتیبان در فضای ابری نیاز به نسخه فول و خریداری شده آن دارید).

 

گام ششم روش بک آپ گرفتن از گوشی و تبلت اندروید بدون روت کردنگام ششم روش بک آپ گرفتن کامل از گوشی و تبلت اندروید

6. اگر شما از فایل بک آپ گرفته شده از اطلاعات گوشی یا تبلت اندرویدی خود یک کپی نیز در کامپیوتر خود داشته باشید کار بهتری است و به منظور انجام آن می توانید به سادگی با فعال کردن PC Download در نرم افزار Helium به مقصود خود برسید. برای همین منظور کافی است که دکمه سه نقطه ای که در بالای این برنامه در سمت راست قرار دارد را لمس کنید و سپس این گزینه را فعال نمایید. با این کار، برنامه، یک آدرس آی پی مشخص اختصاص خواهد داد که بعداً می توانید از طریق مرورگر کامپیوتر، به آن دسترسی پیدا کنید که در همان شبکه، داده می شود. روش دیگری که برای این کار وجود دارد استفاده از یک نرم افزار فایل اکسپلورر می باشد که بتوانید به کمک آن فایل پشتیبان را به یک فضای ابری دلخواه ارسال نمایید.

 

گام هفتم طریقه گرفتن بک آپ از گوشی و تبلت اندروید بدون روت کردن با برنامه Heliumگام هفتم طریقه گرفتن بک آپ از گوشی و تبلت های اندروید بدون روت کردن با برنامه Helium

7. حالا زمان این فرا رسیده که از همه پیام های متنی خود بک آپ تهیه کنید. به لطف یک نرم افزار ساده این کار بسیار راحت انجام می گیرد. نام این نرم افزار بسیار ساده SMS Backup & Restore است که می توانید از لینک زیر آن را دانلود نمایید:

دانلود نرم افزار SMS Backup & Restore

برای کار با این نرم افزار و بک آپ گرفتن از پیام های متنی فقط به لمس کردن چند دکمه نیاز خواهید داشت. به همین منظور طبق تصویری که در بالا قرار گرفته مراحل را طی نمایید. این را مورد توجه قرار دهید که وقتی از اطلاعات خود بک آپ گرفتید نام فایل نهایی را تغییر دهید و از طرفی آن را حتما در کامپیوتر خود نیز نگهداری کنید چرا که ممکن است وقتی اطلاعات گوشی یا تبلت خود را پاک می نمایید بک آپ نیز از بین برود. بازگردانی فایل بک آپ نیز به سادگی هر چه تمام تر انجام می شود و اگر نرم افزار پاک شده باشد، کافی است که بعد از نصب دوباره نرم افزار، محل فایل بک آپ که قبلاً گرفته اید و از فرمت xml. بهره می برد را مشخص نمایید.

 

گام هشتم نحوه گرفتن بک آپ از گوشی و تبلت اندروید بدون روت کردنگام هشتم نحوه گرفتن بک آپ از گوشی و تبلت اندروید بدون روت کردن

8. برای بک آپ گرفتن از آرشیو تماس ها نیز اپلیکیشن دیگری وجود دارد که عملکرد آن مشابه با نرم افزار مربوط به بک آپ گیری از پیام ها است که در مورد آن در مرحله قبل یعنی مرحله 7 توضیح دادیم. اما نام این نرم افزار اندرویدی Call Logs Backup & Restore می باشد که می توانید از لینک زیر آن را دانلود نمایید:

دانلود نرم افزار Call Logs Backup & Restore

طریقه بک آپ گرفتن از گزارشات (Logs) مربوط به تماس ها همچون مرحله قبل است و از لحاظ ظاهری و عملکرد تفاوتی با آن ندارد. به هر حال برای بک آپ گرفتن می توانید از تصویر بالا به عنوام راهنما بهره ببرید. باز هم به این موضوع اشاره می کنیم که حتما سعی کنید نام فایل پشتیبان را تغییر دهید و سپس آن را در یک فضای دیگری غیر از گوشی یا تبلت، همچون کامپیوتر و یا در صورت امکان بر روی فضای ابری کپی نمایید.

 

آموزش مرتبط:

چگونه گوشی و تبلت سامسونگ را آپدیت کنیم؟

 

روش اول را به صورت کامل برای شما توضیح دادیم. حال همانطور که پیش تر اشاره کرده بودیم، روش های دیگری نیز وجود دارد که ممکن است از برخی اطلاعات خاص دیگر نیز به کمک آن ها بتوانید بکاپ بگیرید و یا حتی به خاطر سادگی آن ها یا با توجه به نیاز خود بخواهید از آن ها استفاده نمایید. در اینجا ما برای شما برخی از بهترین نرم افزار های بک آپ گیری از گوشی و تبلت اندروید را معرفی خواهیم کرد که با کمک آن ها می توانید از همه برنامه های نصب شده، لاگ های تماس، لیست مخاطبین به همراه شماره تلفن ها، پیام ها (اس ام اس) فایل پشتیبان تهیه نمایید تا در صورت لزوم و از بین رفتن آن ها به راحتی اطلاعات از دست رفته را بازیابی نمایید. این برنامه های بک آپ گیری که در این پست معرفی می شوند کاملا تست و بررسی شده است. توسط نرم افزارهای زیر (به غیر از نرم افزاری که در آخر معرفی شده و نامش Android Super Backup SMS & Contacts می باشد و مختص گوشی ها و تبلت هایی است که روت شده باشند) شما قادر به گرفتن بک آپ از سیو و دیتای بازی ها و نرم افزارهای نصب شده توسط سه نرم افزار اول لیست زیر نخواهید بود. پس اگر قصد دارید از اطلاعات مربوط به بازی یا برنامه های دستگاه خود بک آپ بگیرید یا باید به روش قبل که در 8 مرحله توضیح داده شد اقدام به این کار کنید و یا باید دستگاه شما روت شده باشد و از نرم افزار  Super Backup استفاده نمایید.

نرم افزار بک آپ App Backup & Restore

نرم افزار بک آپ از گوشی و تبلت اندروید Android App Backup & Restoreنرم افزار بک آپ از گوشی و تبلت اندروید Android App Backup & Restore

نام نرم افزار App Backup & Restore همانی است که باید باشد، چرا که کاری را که انجام می دهد را به خوبی در نام خود جای داده است. این یکی از نرم افزارهای بسیار خوب برای گوشی یا تبلت های اندرویدی است. در مقابل برنامه هایی همچون TitaniumBackup و SuperBackup که برای گوشی و تبلت های روت شده ارائه شده اند، با برنامه App Backup & Restore شما قادر خواهید بود از تمام اپلیکیشن های شخص ثالث (third-party) نصب شده بر روی دستگاه اندرویدی خود، بک آپ تهیه نمایید. اما با توجه به اینکه ما فرض را بر این گذاشته ایم که گوشی یا تبلت شما روت نیست، این نرم افزار قادر به دسترسی به فایل های سیستمی ندارد و از این رو نمی تواند از اطلاعات برنامه ها مثل سیو بازی ها بک آپ گیری نماید. چیزی که شما می توانید از آن بک آپ داشته باشید، فایلی با پسوند apk. می باشد که بر روی حافظه خارجی گوشی شما در صورت وجود ذخیره خواهد شد. نرم افزار App Backup & Restore می تواند از اپلیکیشن های سیستمی نیز بک آپ بگیرید در صورتی که شما از تیک گزینه مربوطه را از بخش تنظیمات به منظور فعال کردن آن زده باشید. در این نرم افزار همه بک آپ های تهیه شده از اطلاعات گوشی یا تبلت اندرویدی شما در پوشه ای به نام App_Backup_Restore در حافظه خارجی (مموری کارت) ذخیره خواهد شد.

نرم افزار App Backup & Restore را باز کنید و برنامه هایی را که می خواهید از آن ها بک آپ داشته باشید، انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه Backup ضربه بزنید. هر وقت که قصد بازگردانی با به عبارتی ریستور (Restore) بک آپ خاصی را داشتید، بر روی تب Archived ضربه بزنید. شما می توانید بک آپ هایتان را به صورت دستی یا زمان بندی شده از طریق تنظیمات نرم افزار App Backup & Restore انجام دهید.

 

نرم افزار بکاپ Backup Your Mobile

نرم افزار بک آپ از گوشی و تبلت اندروید Android Backup Your Mobileبرنامه بک آپ از گوشی و تبلت اندروید Android Backup Your Mobile

برنامه بک آپ گیری Backup Your Mobile یکی دیگر از ابزار مربوط به تهیه فایل پشتیبان است که امکان انجام این عمل برای انواع مختلفی از فایل ها را به شما خواهد داد. با کمک این اپلیکیشن می توانید از همه مخاطبین، اس ام اس ها، MMS و گزارشات تماس ها، تنظیمات سیستم، فرهنگ لغت کاربری، APN ها، رویدادهای تقویم، بوکمارک ها (bookmark) و تاریخچه مرورگر بک آپ گرفته و آن ها را بازگردانی نمایید. بک آپ ها بر روی حافظه خارجی کارت SD یا در حافظه داخلی گوشی، ذخیره می گردند. یکی دیگر از قابلیت های این برنامه بک آپ گیری اندرویدی، امکان ذخیره فایل های پشتیبان بر روی فضای گوگل درایو (Google Drive) و دراپ باکس (Dropbox) می باشد. در این نرم افزار نیز شما می توانید بک آپ های خود را از طریق دستی یا خودکار و زمان بندی شده تهیه نمایید.

 

برنامه بک آپ Easy Backup

نرم افزار بک آپ از گوشی و تبلت اندروید Android Easy Backup & Restoreاپلیکیشن بک آپ از گوشی و تبلت اندروید Android Easy Backup & Restore

نرم افزار Easy Backup را شاید بتوان بهترین برنامه رایگان برای گرفتن بک آپ از پیامک ها، لیست مخاطبین و شماره تفلن هایتان، گزارشات تماس ها، اطلاعات وارد شده به تقویم و بوکمارک ها در گوشی یا تبلت های اندروید دانست. این برنامه قادر است تا بک آپ گرفته شده را در کارت حافظه خارجی ذخیره نماید و یا آنکه آن را به صورت آنلاین به حساب جیمیل (Gmail)، گوگل درایو و یا دراپ باکس شما بفرستد. در برنامه Easy Backup نیز شما می توانید از اطلاعاتتان یا به صورت دستی و در هر زمانی که می خواهید و یا بصورت خودکار و طی زمان بندی مشخص شده بک آپ تهیه کنید. این نرم افزار از رابط کاربری ساده و مناسبی برخوردار است. با نصب اپلیکیشن Easy Backup نیازی به نصب ابزار دیگری برای گرفتن بک آپ از لیست مخاطبین، پیامک ها و لاگ ها و سایر اطلاعات نیست.

 

نرم افزار بک آپ برای گوشی و تبلت های اندرویدی روت شده

نرم افزار بک آپ از گوشی و تبلت اندروید Android Super Backup SMS & Contactsنرم افزار بک آپ از گوشی و تبلت های روت شده اندروید Android Super Backup SMS & Contacts

تا به اینجا نرم افزارهایی را برایتان معرفی نمودیم که برای استفاده از آن نیازی به روت بودن دستگاه اندرویدی شما نبود. اما اگر گوشی یا تبلت اندروید شما روت شده است، ما برایتان نرم افزاری را در نظر گرفته ایم که به کمک آن توانایی گرفتن بک آپ از هر گونه اطلاعات مهم را خواهید داشت. این نرم افزار Super Backup نام دارد و با استفاده از آن قادر خواهید بود از برنامه ها و بازی هایتان به همراه تنظیمات و اطلاعاتشان همچون سیو بازی ها، پیام ها، لیست مخاطبین و شماره تفلن ها، گزارشات تماس، تقویم و بوکمارک ها و چیزهای دیگر بک آپ گرفته و در موقع لزوم آن را ریستور یا بازگردانی نمایید.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Learn-Backup-Android-Devices-PDF_891129_9761.zip709.5k

آموزش فکتوری ریست (Factory reset) هارد ریست و سافت ریست گوشی و تبلت اندرویدی گلکسی سامسونگ

آموزش فکتوری ریست (Factory reset)  هارد ریست و سافت ریست گوشی و تبلت اندرویدی گلکسی سامسونگ             فکتوری ریست کردن گوشی و تبلت های اندروید از مسائلی است که مورد نیاز بسیاری از کاربران می باشد چرا که در برخی اوقات بسیار کارآمد واقع می شود. در این آموزش به نحوه و طریقه و چگونه انجام شدن فکتوری ریست در گوشی و تبلت های گلکسی سامسونگ می پردازیم. مطلب مرتبط: دانلود رام رسمی سامسونگ توجه بسیار مهم: این آموزش که در این سایت قرار دارد کامل ترین و جامع ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

آموزش کامل نحوه آپدیت اندروید گوشی و تبلت های سامسونگ

آموزش کامل نحوه آپدیت اندروید گوشی و تبلت های سامسونگ             نحوه آپدیت اندروید گوشی یا تبلت سامسونگ مسئله ای است که در این آموزش سعی داریم بطور کامل به آن بپردازیم، چرا که خیلی ها به دنبال انجام این کار هستند و شاید منبع کاملی که همه چیز را در مورد روش انجام کار، مو به مو گفته باشد پیدا نکنند که ما تلاشمان این است که یک منبع کامل برای راهنمایی کاربران این شرکت باشیم. دسترسی سریع:   ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

آموزش فعال کردن USB Debugging در گوشی و تبلت های گلکسی سامسونگ و سایر دستگاه های اندروید

آموزش فعال کردن USB Debugging در گوشی و تبلت های گلکسی سامسونگ و سایر دستگاه های اندروید             در این آموزش ما قصد داریم تا نحوه فعال کردن گزینه USB Debugging در گوشی ها و تبلت های گلکسی سامسونگ و سایر دستگاه هایی که از سیستم عامل اندروید بهره می برند را به نوشتار در بیاوریم. قبل از آنکه از چگونه فعال کردن USB Debugging یا همان اشکال زدایی USB سخنی به میان آوریم، شاید خالی از لطف نباشد تا کمی در مورد آن اطلاعات جانبی کسب نمایید. به همین منظور د ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

آموزش گرفتن بک آپ کامل از همه گوشی ها و تبلت های اندروید بدون روت کردن

آموزش گرفتن بک آپ کامل از همه گوشی ها و تبلت های اندروید بدون روت کردن بک آپ گرفتن از گوشی یا تبلت اندروید یکی از مهم ترین مسائلی به حساب می آید که کاربران زیادی به دنبال آن هستند. آیا تا به حال به دنبال بک آپ گیری از گوشی یا تبلت اندرویدی خود بوده اید؟ آیا برایتان پیش آمده که وقتی اطلاعاتتان از بین رفت، تازه موضوع بک آپ گرفتن را به یاد آورده باشید؟ ممکن است بخواهید گوشی خود را به هر علتی ریست کنید و یا حتی بخواهید گوشی یا تبلت اندرویدی قدیمی خود را با ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی) گلکسی نوت 4 سامسونگ نسخه N910C آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ برای Samsung Galaxy Note 4

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی) گلکسی نوت 4 سامسونگ نسخه N910C آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ برای Samsung Galaxy Note 4 دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی) گلکسی نوت 4 سامسونگ نسخه N910C آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ Samsung Galaxy Note 4 Lollipop               نام گوشی : گلکسی نوت 4     شماره مدل گوشی :  SM-N910C ورژن اندروید : 5.1.1          کشور :ایران تاریخ انتشار آپدیت : 2016-05-03 نسخه رام :N910CXXS2CPE2 لیست تغیی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,900 تومان

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی) گلکسی نوت 4 سامسونگ نسخه N910H آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ برای Samsung Galaxy Note 4

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی) گلکسی نوت 4 سامسونگ نسخه N910H آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ برای Samsung Galaxy Note 4 دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی) گلکسی نوت 4 سامسونگ نسخه N910H آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ Samsung Galaxy Note 4 Lollipop               نام گوشی : گلکسی نوت 4     شماره مدل گوشی :  SM-N910H ورژن اندروید : 5.1.1          کشور :ایران تاریخ انتشار آپدیت : 2016-03-03 نسخه رام :N910HXXS2CPC2 لیست تغییرا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,900 تومان

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی) گلکسی کور پرایم سامسونگ نسخه SM-G361H آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ برای Samsung Galaxy Core Prime

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی) گلکسی کور پرایم سامسونگ نسخه SM-G361H آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ برای Samsung Galaxy Core Prime دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی) گلکسی کور پرایم سامسونگ نسخه SM-G361H آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ Samsung Galaxy Core Prime Lollipop               نام گوشی : گلکسی Core Prime      شماره مدل گوشی : SM-G361H ورژن اندروید : 5.1.1           کشور :ایران تاریخ انتشار آپدیت : 2016-10-31 نسخه رام :G361HXX ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,000 تومان

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی) گلکسی کور پرایم سامسونگ نسخه SM-G360H آپدیت اندروید 4.4.4 کیت کت برای Samsung Galaxy Core Prime

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی) گلکسی کور پرایم سامسونگ نسخه SM-G360H آپدیت اندروید 4.4.4 کیت کت برای Samsung Galaxy Core Prime دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی) گلکسی کور پرایم سامسونگ نسخه SM-G360H آپدیت اندروید 4.4.4 کیت کت Samsung Galaxy Core Prime KitKat             نام گوشی : گلکسی Core Prime      شماره مدل گوشی : SM-G360H ورژن اندروید : 4.4.4          کشور :ایران تاریخ انتشار آپدیت : 2016-11-25 نسخه رام :G360HDDS0APK1 لیست تغی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,000 تومان

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی)گلکسی A5 2015 سامسونگ نسخه SM-A500H آپدیت اندروید 6.0.1 مارشمالو برای Samsung Galaxy A5 2015

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی)گلکسی A5 2015 سامسونگ نسخه SM-A500H آپدیت اندروید 6.0.1 مارشمالو  برای Samsung Galaxy A5 2015 دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی)گلکسی A5 2015 سامسونگ نسخه SM-A500H آپدیت اندروید 6.0.1 مارشمالو   Samsung Galaxy A5 2015  Marshmallow       نام گوشی : گلکسی A5     شماره مدل گوشی : SM-A500H ورژن اندروید : 6.0.1           کشور :ایران تاریخ انتشار آپدیت : 2016-11-11 نسخه رام :A500HXXU1CPK3 لیست تغییرات آپدیت :8991689 حجم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,400 تومان

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی)گلکسی A7 (مدل 2016) سامسونگ نسخه SM-A710F آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ برای Samsung Galaxy A7 2016

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی)گلکسی A7 (مدل 2016) سامسونگ نسخه SM-A710F آپدیت اندروید 5.1.1  لالی پاپ برای Samsung Galaxy A7 2016 دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی)گلکسی A7 (مدل 2016) سامسونگ نسخه SM-A710F آپدیت اندروید 5.1.1  لالی پاپ Samsung Galaxy A7 2016 Lollipop       نام گوشی : گلکسی A7      شماره مدل گوشی :  SM-A710F ورژن اندروید : 5.1.1          کشور :عربستان تاریخ انتشار آپدیت : 2016-02-25 نسخه رام :A710FXXU1APBA لیست تغییرات آپدیت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,300 تومان

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی)گلکسی j1 (مدل 2016) سامسونگ نسخه SM-J120F آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ برای Samsung Galaxy J1 2016

دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی)گلکسی j1 (مدل 2016) سامسونگ نسخه SM-J120F آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ برای Samsung Galaxy J1 2016 دانلود رام رسمی (فایل فلش فارسی)گلکسی j1 (مدل 2016) سامسونگ نسخه SM-J120F آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ  Samsung Galaxy J1 2016 Lollipop       نام گوشی : گلکسی J1 2016     شماره مدل گوشی :  SM-J120F ورژن اندروید : 5.1.1          کشور :ایران تاریخ انتشار آپدیت : 2016-03-07 نسخه رام :J120FXXU1APC3 لیست تغییرات آپدیت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,000 تومان

دانلود رام رسمی(فایل فلش فارسی) گلکسی E5 سامسونگ نسخه SM-E500F آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ برای Samsung Galaxy E5

دانلود رام رسمی(فایل فلش فارسی) گلکسی E5 سامسونگ نسخه SM-E500F آپدیت اندروید 5.1.1  لالی پاپ برای Samsung Galaxy E5 دانلود رام رسمی(فایل فلش فارسی) گلکسی E5 سامسونگ نسخه SM-E500F آپدیت اندروید 5.1.1  لالی پاپ Samsung Galaxy E5 Lollipop               نام گوشی : گلکسی E5      شماره مدل گوشی :  SM-E500F ورژن اندروید : 5.1.1          کشور :عربستان تاریخ انتشار آپدیت : 2016-02-22 نسخه رام :E500FXXU1BPB1 لیست تغی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,200 تومان

دانلود رام رسمی(فایل فلش فارسی) گلکسی E5 سامسونگ نسخه SM-E500H آپدیت اندروید 5.1.1 لالی پاپ برای Samsung Galaxy E5

دانلود رام رسمی(فایل فلش فارسی) گلکسی E5 سامسونگ نسخه SM-E500H آپدیت اندروید 5.1.1  لالی پاپ برای Samsung Galaxy E5 دانلود رام رسمی(فایل فلش فارسی) گلکسی E5 سامسونگ نسخه SM-E500H آپدیت اندروید 5.1.1  لالی پاپ Samsung Galaxy E5 Lollipop               نام گوشی : گلکسی E5      شماره مدل گوشی :  SM-E500H ورژن اندروید : 5.1.1          کشور :ایران تاریخ انتشار آپدیت : 2016-01-22 نسخه رام :E500HXXU1BPA1 لیست تغییرات ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,300 تومان

آموزش فلش کردن گوشی و تبلت های گلکسی اندروید سامسونگ و کار با Odin ,نصب رام رسمی و کاستوم رام و سایر فایل ها

آموزش فلش کردن گوشی و تبلت های گلکسی اندروید سامسونگ و کار با Odin  ,نصب رام رسمی و کاستوم رام و سایر فایل ها فلش کردن گوشی ها و تبلت های سامسونگ یکی از کارهایی است که در میان کاربرانی که از دستگاه های اندرویدی این شرکت کره ای استفاده می کنند شایع است و از این طریق می توان به نصب رام های رسمی و رام های سفارشی (کاستوم رام) و کرنل ها و سایر فایل هایی که دارای پسوند tar. و tar.md55. هستند، پرداخت. در ادامه با ما همراه باشید تا به آموزش روش و نحوه فلش زدن گوشی و تبلت های سامسونگ بپردازیم.   ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

دانلود همه ورژن های نرم افزار odin (ادین) برای فلش گوشی و تبلت سامسونگ با کامپیوتر

دانلود همه ورژن های نرم افزار odin (ادین) برای فلش گوشی و تبلت سامسونگ با کامپیوتر در این پست شما قادر به دانلود نسخه های مختلف نرم افزار Odin ( ادین ) خواهید بود به منظور فلش گوشی ها و تبلت های گلکسی سامسونگ که از سیستم عامل اندروید بهره می برند مورد استفاده قرار می گیرد. توجه: در ابتدا توضیحاتی مربوط به نرم افزار ادین داده شده که پیشنهاد می کنیم ابتدا آن را مطالعه نمایید. بعد از این توضیحات در بخشی پایین تر، لینک دانلود تمام نسخه های برنامه Odin قرار داده  ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان